Tellimustingimused

Saatmine

Sinu tellimus pannakse teele hiljemalt ostule järgneval kahel tööpäeval. Veebilehel välja toodud tarneajad jõustuvad alates arve tasumise hetkest. Erisuste puhul on need välja toodud tooteinfos või teavitatakse klienti koheselt, kui tellimuse täitmisega on probleeme. Eestisisesed saadetised jõuavad valitud pakiautomaati tavatingimustel 1-3 tööpäeva jooksul. 

 

Tagastamine

Sul on õigus põhjust esitamata lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise hetkest. Tagastatud kaup peab olema uus ja kasutamata ning taganemisõigus ei kehti eritellimusel valmistatud või personaliseeritud kaubale. Taganemisõigus ei kehti rikutud toodetele.

Kauba tagastamiseks täida alates tellimuse kättesaamisest 14 päeva jooksul  vorm veebileheküljel https://tyoxhdzh4u6.typeform.com/to/tVZc8xEi. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime ja tellimuse numbrit, mille leiad kinnitusmeilist. Klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. Tagastamise postikulu kannab Klient. Ostusumma tagastatakse kliendile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul.

 

Meie toodetel on eluaegne garantii,

mis kehtib toote tavapärasel kasutamisel. Garantii kehtib meie kasutatud materjalile ja õklambrile. Garantii ei kehti tavapärasest kulumisest tingitud vigadele, muutustele värvitoonis ja/või tekstuuris ja/või toote kujus, kui see ei sega toote funktsionaalsust.

Juhul, kui sul on tekkinud küsimusi enda toote kohta või soovid selle garantiisse saata, palun kirjuta meile aadressil info@ofseif.ee. Kirjas anna ülevaade probleemist ja jäta meile enda kontaktandmed, et saaksime sinuga esimesel võimalusel ühendust võtta.

Garantii käigus tehtavad parandustööd ja/või toote vahetamine on sulle tasuta, kuid lisanduvad transpordikulud.